ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ OSTRAVA

Nákupem zastřešení bazénu můžete rozšířit využití bazénu až na 9 měsíců v roce!


  • Zastřešení bazénu má mimo jiné tyto výhody: 

1. BEZPEČNOST. Venkovní bazén představuje vážné ohrožení dětí a zvířat. Sestavením zastřešení bazénu poskytujeme ochranu našim blízkým.

2. TEPLOTA VODY. Pod střechou může voda v bazénu zvýšit teplotu o několik stupňů spontánně. Odpařování vody je také sníženo. Zastřešení bazénu také zabraňuje ochlazování vody v noci i v chladnějších dnech.

3. ROZŠÍŘENÍ SEZÓNY. Díky zastřešení bazénů lze koupací sezónu prodloužit až na 9 měsíců v roce.

4. ČISTOTA VODY. Nečistota nepadá do vody. Udržujte vodu v bazénu čistou a snižte používání bazénových chemikálií.

5. OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. Produkt je šetrný k vaší zahradě a životnímu prostředí.

6. SOUKROMÍ. Díky střeše bazénu si můžete dokonale vychutnat pohodlí a soukromí.

7. DECOR. Zastřešení bazénů může být elegantním doplňkem do zahradního dekorace.

8. MENŠÍ SPOTŘEBA CHEMIE BAZÉNŮ. Střešní krytina bazénu výrazně snižuje spotřebu bazénových chemikálií a umožňuje tak pečovat o zdraví svých uživatelů.

9. ÚSPORA energie potřebné k ohřevu vody v bazénu.

10. ROZŠÍŘENÍ ŽIVOTA POOLŮ. Ochrana proti UV záření, která je umístěna ve vrchlíku, chrání bazén. Z důvodu omezení vlivu vnějších faktorů zůstává struktura bazénu po dlouhou dobu nezměněna.

11. STABILIZACE ÚROVEŇ pH. Kyselé deště, prach a hmyz mohou mít negativní vliv na hladinu pH vody v bazénu. Díky střeše je snadnější udržovat vhodnou úroveň pH.

12. OCHRANA V ZIMĚ. Zastřešení bazénů umožňuje chránit bazén před přímými škodlivými účinky mrazu.

13. ÚSPORA ČASU ČIŠTĚNÍ. Krytý bazén není vystaven špíně 


Polykarbonátové zastřešení

Nejoblíbenější typ zastřešení Vašeho bazénu z hlediska estetiky, úspory či údržby. Mezi nejoblíbenější a nejefektivnější jsou právě lexanová překrytí. Vyznačují se nejmenšími tepelnými ztrátami a z hlediska bezpečnosti jsou nepochybně na prvním místě. Poskytne Vám komfortní způsob jak co nejlépe předejít znečištění vody a také ušetři Váš čas i peníze.

Výhody:

- vysoký estetický dojem
- ušetří čas i peníze potřebné na údržbu bazénu
- zajistí nečekaně dlouhou sezónu koupání


Lamelové zastřešení - překrytí

Je jedno z nejlepších řešení pro váš bazén s ohledem na úspory energie a bezpečnost.Lamelové překrytí je plastová roleta, která pluje přímo na hladině. Má velmi podobné vlastnosti jako solární plachta. Jeho největší výhodu představuje bezpečnost. Funguje jako bezpečnostní kryt před malými dětmi, či domácími zvířaty. denní provoz je velmi jednoduchý, ovládání klíčovým spínačem nebo dálkovým ovládáním. 

Výhody:

- vysoký estetický dojem

- ušetří čas i peníze potřebné na údržbu bazénu

- zajistí nečekaně dlouhou sezónu koupání


Fóliové překrytí - solární plachta

Tento způsob zakrytí má mnoho výhod a využívá se pro vnitřní i venkovní bazény. Jednoduchým způsobem, použitím solární plachty, zabráníte tepelným ztrátám a zároveň omezíte míru znečištění bazénu (listí, prach a mikroby), které zapříčiňují různé, nežádoucí zákaly vody. Klesá i spotřeba chemických přípravků na úpravu vody. rovněž prodlužují sezónu koupání u venkovních bazénů. Nabízíme UV plachty i elektrické rolety.

Výhody:

- nižší energetické nároky na ohřev vody

- zabraňuje vnikání okolních nečistot

- výhodná cena a snadná manipulace